Atlassian gol solition partner logo
altassian logo
awards logo

Atlassian gold Partner logo mobile

altassian logo mobile

awards logo mobile

Lisans yönetimi

Belirlediğiniz Atlassian ürünlerinin Server-Cloud-Datacenter modellerini istediğiniz kullanıcı sayılarına göre lisanslamasını uzman kadromuzla gerçekleştirelibirsiniz.

Lisanslama Seçenekleri

Yeni Satınalma

  • İhtiyacınızı gözeten strateji ile firmanız için en uygun ürün ve satınalma opsiyonunu belirleyin.

Yenileme

  • Mevcut ürünlerinizin lisans yenileme tarihlerini önceden haber alın.

Versiyon Yükseltme

  • Yükseltilmesi gerekilen lisanslarınızla ve marketplace'te bulunan binlerce add-on'la ilgili bilgi alın.

Add-on Lisans İşlemleri

Marketplace'te bulunan 1000'lerce add-on sayesinde Atlassian uygulamalarınızın kabiliyetlerini arttırabilirsiniz. Bu uygulamaların kullanıcı lisans sayıları, üzerinde çalıştıtılacak olan Atlassian ürününün kullanıcı sayısıyla eşlenik gerçekleştirilir.


Lisanslama Türleri

Veriler Atlassian’ın kendi sunucularında saklanır. Kullanıcı baremlerine ve sayısına göre özel hesaplamarıyla aylık veya yıllık abonelik ücretlendirmesi yapılır. Domain ismini sizin belirleyebileceğiniz (firmaadı.atlassian.com) firmanıza özel oluşturulacak websitesi üzerinden, ekipleriniz; kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz izinler ve detaylara göre konfigüre edilmiş sayfanıza kolaylıkla erişim sağlayabilir. Üyeliğiniz devam ettiği sürece ürünlerin en güncel haliyle kullanımınıza devam edersiniz.
Veriler firmanızın kendi sunucularınızda saklanır. Domain ismini sizin belirleyebileceğiniz (firmaadı.com) firmanıza özel oluşturulacak websitesi üzerinden, ekipleriniz; kullanıcı adı ve şifre ile istediğiniz izinler ve detaylara göre konfigüre edilmiş sayfanıza kolaylıkla erişim sağlayabilir. Kullanıcı baremlerine göre yıllık olarak sabit ücret ile ücretlendirmesi yapılır. 1 yıllık tarih dolduğunda kullanıma aynı şekilde devam edilebilir ama Atlassian bakım desteklerinden yararlanmak ve uygulamanın en güncel versiyonuna erişebilmek için ürün güncel fiyatının %50 oranında indirim ile lisans yenileme işlemi yapılır. Kullanıcı sayısındaki artış durumlarında upgrade edilerek yeni kullanıcı baremi üzerinden yine yıllık sabit ücret ile kullanıma devam edilebilir.
Veriler firmanızın kendi sunucularınızda saklanır. Server modelinden farklı olarak Atlassian uygulamalarının 500+ kulanıcı seviyeleri için kurumsal seviyede ihtiyaç duyduğu teknik özelliklere sahiptir. Data Center modelinde Cluster yapısı desteklenir, sistem ölçeklendirme ve performansına yönelik ek özellikler barındırır, ileri kullanıcı yönetim imkanları bulundurur. Kullanıcı sayısına göre üyelik esaslı yıllık ücretlendirme yapılır. Kullanıcı sayısındaki değişiklikler üyelik ücretlendirmesine yansıtılır. Üyeliğiniz devam ettiği sürece ürünlerin en güncel haliyle kullanımınıza devam edersiniz.

Athena'nın uzman teknik kadrosu ve profesyonel hizmetleri ile,
...kurumunuza özel en uygun Atlassian uygulamalarını seçin,
...iş süreçlerinize uyarlayın
...ve kullanmaya hemen başlayın...


Atlassian Referanslarımız