Atlassian gol solition partner logo
altassian logo
awards logo

Atlassian gold Partner logo mobile

altassian logo mobile

awards logo mobile

Eğitim

Ekipleriniz için kişiselleştirilmiş eğitim programları ile hem kullanıcı hem de admin olarak Atlassian ürünlerini sorunsuz kullanabilmelerini sağlar, kullanım hatasından oluşabilecek efor kaybını engellemiş olur, hem de genişletilmiş eğitim yelpazemizden yararlanarak Atlassian ürün konfigürasyonları deneyimine sahip olabilirsiniz.

Eğitim Yaklaşımımız

Eğitmenlerimiz Atlassian sertifikalıdır ve Athena müşterileri ile danışmanlarımız olarak hem yerinde hem de uzaktan çalışma deneyimine sahiptir. Ekip üyelerinizin Atlassian eğitim seviyesine göre pratik ve ilgi çekici içeriklerimiz uyarlanmaktadır. Personelinizin yoğun programlarına uyum sağlamak için eğitim içeriğinin nasıl teslim edilmesini istediğinizi seçebilirsiniz. Eğitimler işinize ve durumunuza uyarlanabilir olup kullanıcı eğitimleri, admin eğitimleri ve farklı tiplerde eğitim başlıklarından yararlanırsınız.


JIRA Fundementals

Proje, "issue", iş akışı, "dashboard" yapısı, kullanıcı profili yönetimi, standart raporlar gibi temel Jira kavram ve içeriklerine ilişkin detaylı eğitim programıdır.


JIRA Administration

Jira Software, Jira Core ve / veya Jira Service Management gibi ürünleri yapılandırmaya ve yönetimine, kullanıcılar/gruplar, roller ve genel izinler dahil olmak üzere genel ayarların yönetimine ilişkin eğitimler verilir. Projeler oluşturma, proje izinlerini ayarlama, proje yöneticilerini atamaya ilişkin “Proje Yönetimi”, JQL, iş akış ve özelleştirmeleri, bildirim konfigürasyonları, server kurulumu ve yönetimi, günlük sorunları giderme, Jira ile diğer Atlassian araçlarına entegrasyon süreçleri ile ilgili detaylı eğitim programıdır


JIRA Workflows

Jira iş akışlarını nasıl yapılandıracağınızı ve özelleştireceğinizi öğrenmenizi sağlar. Bu eğitim ile koşullar, doğrulayıcılar, post-function'lar, tetikleyiciler ve yaygın olarak kullanılan durum ve geçiş özellikleri gibi gelişmiş iş akışı özelliklerini keşfedersiniz. En iyi iş akışı uygulamalarını ve gerçek iş senaryolarını kullanarak genel iş akışı gereksinimlerine nasıl çözüm bulacağınızı öğreneceksiniz. İş dünyanızdaki gerçek süreç gereksinimlerinin Jira'ya nasıl uyarlanacağını öğrenebilirsiniz. Bu uygulamalı kursun sonunda, mevcut tüm iş akışı özelliklerini kullanarak daha etkili Jira iş akışları oluşturabilirsiniz.


Confluence Fundamentals

Confluence'ın temellerini, içerik oluşturmayı ve iş arkadaşlarınızla ortak iş alanlarınızın nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. İlk olarak temel bilgiler öğretilir; sayfalar oluşturma, düzenleme ve biçimlendirme, dosyalar, bağlantılar ve grafikler gibi farklı türde içerik ekleme. Güçlü makro araçlarının kullanıldığı içerikler oluşturma ve düzenlemeyi, Confluence'u diğer Marketplace uygulamalarıyla genişletmeyi öğrenebilirsiniz.


JIRA Reporting & JQL

Raporlar, "Dashboard" ve "Gadget"lar, Gadget kaynakları olan Jira filtreleri, dashboard paylaşımları, Jira/Confluence rapor entegrasyonları, filtre izinlerini ayarlama, filtre sorguları oluşturabilmek için gelişmiş JQL eğitim programıdır.

Athena'nın uzman teknik kadrosu ve profesyonel hizmetleri ile,
...kurumunuza özel en uygun Atlassian uygulamalarını seçin,
...iş süreçlerinize uyarlayın
...ve kullanmaya hemen başlayın...


Atlassian Referanslarımız