Atlassian gol solition partner logo
altassian logo
awards logo

Atlassian gold Partner logo mobile

altassian logo mobile

awards logo mobile

Çözümlerimiz

Athena, Atlassian Gold yetkili iş ortağı olarak, Atlassian ailesinin tüm ürünlerinin ve eklentilerinin lisans satış, yenileme, güncellemesini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize Atlassian ürünlerinin implementasyon, danışmanlık, bakım&destek, eğitim ve harici sistemlerle entegrasyonlarını sunmaktayız.


Diğer çözümler

Zaman Yönetimi

Zaman Yönetim Yazılımı, belirli bir proje, görev veya uygulama için harcadığınız zamanı kaydeden sistemdir.
Zaman izleyici, bireylere ve işletmelere belirli projeler ve görevler için zamanı kaydetme özelliği sağlar. Bütçeniz dahilinde daha üretken olmanıza yardımcı olur

Portföy Yönetimi

Taleplerin herhangi bir durum arasında serbestçe taşınabilmesi için iş akışında evrensel geçişleri kullanabilirsiniz ve kendi iş süüreçlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Kaynak Yönetimi

Bir bireyin, ekibin, ürünün kapasitesi nedir ? Neden ilk etapta planlanmalı? Normal Jira yeterli olduğunda yapılacaklar nelerdir? Ne zaman kaynak planlama eklentisi almak isteyeceksiniz? Jiranın yeteneklerini dikkate almanız gerekiyor mu?

Proje Yönetimi

Başlamak, bir projenin en önemli adımıdır. İyi bir proje başlangıcı, herkesin satın alınmasını, hedefleri anlamasını ve gerçekleştirmeye hazır olmasını sağlar. Bir proje yöneticisi olarak, hatırlanması gereken harika bir kısaltma CESARETLENDİRME’dir. Bir projeyi "cesaretlendirmenin" ekibinizin başlamasına ve ilerlemesine nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Atlassian Referanslarımız